A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Toci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arjan Toci është një këngëtar i njohur. Ka lindur ne Shkoder, me pas ka jetuar ne Peshkopi [Diber] dhe nga viti 1996 jeton ne Tirane. Në Dhjetor 1993, Arjan Toci merr pjesë në Festivali i 32-të në RTSH me këngën "Të Imagjinoj". Në Nëntor 1999, Arjan Toci merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Klith Me Natën". Në Dhjetor 1999, Arjan Toci merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Qe Te Mos Humbim Me". Në Dhjetor 2000, Arjan Toci merr pjesë në Festivali i 39-të n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fred Delaj

Thoma Mahilaj

Ferdinant Bjanku

Bert Ndoci

Hidaver Osmani

Dardan Shkreli

Hajrulla Emini

Leka

Aziz Dervishi

Florent Nushi


Tags: Arjan Toci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019