A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Zika

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Arjan Zika is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 30 Shtator 2012, Arjan Zika publikon videoklipin "Mora Nuse Nga Shqiperia". Më datë 18 Qershor 2014, Nertila Selmanaj & Arjan Zika publikojnë videoklipin "U Falem Dashurise". Më datë 3 Gusht 2017, Arjan Zika publikon videoklipin "Shoqria". Më datë 17 Shkurt 2019, Arjan Zika publikon videoklipin "Te Hodha Sevdane"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gramoz Tomorri

Murat Cama

Klordian Rama

Ylli Cela

Ismail Hysenj

Fatos Xhaferi

Altin Malo

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)

Dritan Ajdini

Altin Myftari


Tags: Arjan Zika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019