Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ariana Bushati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Ariana Bushati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 27 Mars 2014, Ariana Bushati publikon videoklipin "Mama". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Ronela Hajati. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Më datë 30 Gusht 2014, Ariana Bushati publikon videoklipin "Hands Up". Më datë 27 Prill 2015, Ariana Bushati publikon videoklipin "Diamod In The Dark"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mira Meziu

Almeda Luca

Lori Delhysa

Fjolla Hox

Viki

Armela Tusha

Dr.Nice

Enkeleda Gjongeci

Joanna Wakeley

Lorela


Tags: Ariana Bushati, Arjana Bushati

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet