Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arjela Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Arjela Krasniqi është një këngëtare e njohur. Në Maj 2004, Arjela Krasniqi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "I Pafaj (Loti Qe Kerkon Jete)". Në vitin 2004, Arjela Krasniqi publikon albumin "Perse". Në Prill 2005, Arjela Krasniqi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Fjalet Te Zhgenjejne". Në Prill 2006, Arjela Krasniqi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Do Jetoj". Në vitin 2006, Arjela Krasniqi publikon albumin "Me Sy Nga Ty". Në Maj 2008, Arjela Krasniqi merr pjesë në Top Fe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMe Sy Nga Ty (2006)

Perse (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albana

Herolinda Bucaliu

Stela Brahimllari

Violeta Marniku

Darina Gjebrea

Nevila Qesko

Sevi

Anila Lilaj

Aurora Qazimi

Arta Zeqiraj

Tags: Arjela Krasniqi, Ariela Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet