Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjela Krasniqi - Ti Je Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

po te prisja erdhe ti ishe ber tjeter njeri
nuk e di se si mu shkrep dhe te fola me dredhi
me pelqeu luku yt ishe ber shum simpatik
dhe u bera pak xheloze se te tjerat bien n'sy

po ndonjher i duam gjerat ndaj kerkojm ti kemi pran
edhe te tjeret mos te shikojn
ti je per mua qe syt e mija te shijojn
sa je me mua vajzat tjera sdo guxojn

a ti je kot e kot
a ti je kot e kot

thuaj se me do e di te besoj por kjo xhelozi mi jep te shkretat sy...........por ti nuk ke faj por ta thash nje her un mendjen ta kam bler

a ti je kot e kot
a ti je kot e kot hey zot
hey zot
hey zot

une e di ti ndjehesh keq ndjehesh keq kur xhelozen une e bej une bej dhe me nerva ti ma kthen un ul koken qe te qesh me vjen mir kur me shpjegon me shpjegon i tendosur kur me flet kur me flet
un e di pergjigjen tende por kam qejf te bej muhabet hey zot..

ti je per mua qe syt e mia te shijojn sa je me mua vajzat e tjera zdo guxojn

a ti je kot e kot

thuaj se me do......!!!

hey zot
hey zot..

thuaj se me do....!!!


Ky tekst u dërgua nga Lo_lu

Arjela Krasniqi - Ti Je Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Per Mua".
3. Video është e këngës "Ti Je Per Mua", por nuk këndohet nga Arjela Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjela Krasniqi:


Komente 0