Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjela Krasniqi - Me Thuaj Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Thuaj Pse" kënduar nga Arjela Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vali Bajra - Me Thuaj Pse

Fole te verteten e pastaj nisu shko nuk jam kuklla jote mos mashtro mos provoko behu fer me mua dhe me dhuaj pse pastaj shpinen kthema dhe ti mu me le un e ti moj zemer kurr me bashk po pse te dua ani nasht

ref.
me thuaj pse kur e dita un mir se ti kush je me thuaj pse lumturin e dashurin e prishe ke mendu qe ti lun je mashtru veten ke lend.

ja nise i pari tani rendin e kam un jo nuk me merr melli as per ty nuk vuaj un veq ta dish se per nje fjal me humbe ti pse te dua ende kjo nuk ka rensi ndale veten dhe mos me thir me ngadal me harro.

ref.

nese prap ne do takohemi dhe me ty nese flas nuk ka shanca te takohemi skam qfar bej tash plas.

ref.

Luli - Me Thuaj Pse

fluturove ne pa kthim mjeri un me shpirtin tim jam i gjall po nuk jetoj ndarja jon shum me lendoj pas nje kohe me kerkon e pom thuse nuk te shokn nuk e di me shka kerkon nga njeriu qe sjeton

Ref:me thuaj pse me thuaj pse unazen ngisht tash po e fsheh me nuk je qik por je nje gru je e huj nuk je per mu(2her)

zdo me then qe tkam harru zdo me then qe me ste du un per ty sa kam lotu edhe syt me jan verbu pas nje kohe me kerkon e pom thu se nuk te shkon nuk e di me shkak kerkon nga njeriu qe sjeton

Ref:me thuaj pse me thuaj pse unazen ngisht tash po e fsheh me nuk je qik por je nje gru je e huj nuk je per mu

Adnan Daci - Me Thuaj Pse

Te deshta edhe kur sme deshte
nga tjera une te kam vequ
ndodhi nje dit vere shkove me su ktheve
ai gurbet kish ndryshu
ket shpirt krejt ma pushtove e mekatet si numrove
a met dasht a met mallku

ref.
me thuaj pse sme ke tregu se ti veq per avantur me pate mu
me thuaj pse me ke lendu e sa shume o zemer ty tkam dashuru

gabova nje here per tan jeten
sa dua mos te jet e vertet
oh kur se kam kujtue se ke me u largue
ndoshta faj ka gurbet
ket shpirt krejt ma pushtove
e mekatet si numrove a met dasht a met mallku

ref.x2
me thuaj pse sme ke tregu se ti veq per avantur me pate mu
me thuaj pse me ke lendu e sa shume o zemer ty tkam dashuru


Publikimi: 20/12/2012
Festivali: Festivali i 51-të në RTSHMë Shumë Këngë Nga Arjela Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëArjela Krasniqi - Me Thuaj Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Pse".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Pse", por nuk këndohet nga Arjela Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.