Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arjeta Binaku - Kurr Nuk Ta Harroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr Nuk Ta Harroj".
3. Video është e këngës "Kurr Nuk Ta Harroj", por nuk këndohet nga Arjeta Binaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arjeta Binaku - Kurr Nuk Ta Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00hej nje dashuri erdhi pa pritur,mua dhe shpirtin tim i ka tronditur,as buk nuk ha as uj nuk pi kjo eshte e padrejt,cdo nat pa gjum se ste kam ty dua nje jet
Me plagoi ne zemer dhe shkoj,me lendoj ne shpirt me shkatrroj,me helmoj por skam qka te bej,kot e kam nuk mund ta harroj
aaaaaaaaaaaaaahhhhhh aaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeee
hej vetem ke ....... tash mallkoj un sa koh qe me ke djeg po vuaj shum shum
as buk nuk ha as uj nuk pi kjo eshte e padrejt,cdo nat pa gjum se ste kam ty dua nje jet
me plagoi ne zemer dhe shkoj,me lendoj ne shpirt me shkatrroj,me helmoj por skam qka te bej kot e kam nuk mund ta harroj.(4x)


Ky tekst u dërgua nga Learti
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet