Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Arjeta Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2017, Arjeta Krasniqi & Nusret Krasniqi publikojnë albumin "Zemra Ime". Më datë 3 Shkurt 2018, Arjeta Krasniqi & Nusret Krasniqi publikojnë videoklipin "Bojna Qef"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentZemra Ime (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Neta

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Edona Shala

Beslira Xhafaj

Diana Preka

Nevrije Demolli

Ezo Emira

Blerinda Bajrami

Fitore Berisha

Tags: Arjeta Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet