Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Gurbeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ky gurbeti oj nan qenka shume i veshtir o veq tuj punue e pa musafir e pa musafir.Pom kujtohet nana te oxhaku i votres tu i ba bisteka o more motres.ref:Ti gurbet o ti gurbet keta te ri o na i le shkret,i le nanat me duar ne gji oh tuj prit keta gurbetli o tuj prit more keta gurbetli.Shpesh ne oborr naten e shoh hanen me shkojn met o veq per nanen a thue e shkreta a mos asht smue neser pare duhet mej dergue se me ardh o sjam tuj guxue se sguxoj o vendin me lshueee eee.ref:Ti gurbet gurbet i zi pse mashtron keta te ri ne vend te huj sbahesh qerak se sheh baben as ni sahat...Ne telefon zanin ja nin e kqyr oren o me hjek merzin e kqyr oren o me hjek merzinnnn Ref: Ti gurbet o ti gurbet keta te ri o na i le shkret, i le nanat me duar ne gji oh tuj rpit more keta gurbetli oh tuj prit more keta gurbetli.


Ky tekst u dërgua nga  ema

Arjeta Krasniqi - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0