Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Maturant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo nate kaq e qete bashke jemi tubue sot mu pershendet neser mos mu takue.Sot mu pershndet neser mos mu takuee...HArrohet shoqja qe e kam pas banken e pare githmon e kam dasht harrohet shoku qe e kam taku sepse matura o asht qeshtu o asht qeshtu.Ref:Lamtumire ju banka edhe ju t=dritare po fillojne faza o te reja shkollare.Lamtumire ju banka edhe ju dritare po fillojne faza te te reja shkollare.Kjo nate kaq e qete bashke jemi tubue sot mu pershendet neser mos mu takue sot mu pershndet neser mos mu takue...Harrohet shoqja qe e kam pas banken e pare gjithmon e kam dasht.Harrohet shoku qe e kam taku sepse matura o asht qeshtu o asht qeshtueee.


Ky tekst u dërgua nga  rina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0