Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Palushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Laç 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Arjeta Palushaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Tetor 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Simbioze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arjeta Palushaj

Komente 0