Arjeta Palushaj
Arjeta Palushaj
Arjeta Palushaj
  • Vendlindja:
  • Laç Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Arjeta Palushaj është këngëtare. Në vitin 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në The Voice of Albania 6.

Në Tetor 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Simbioze".

Më datë 15 Tetor 2022, Aria publikon videoklipin "Djali". Orkestrimi i këngës vjen i realizuar në bashkëpunim nga Mixey & Egzona Ademi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Mixey.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0