Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Vllasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Arjeta Vllasa është një këngëtare e njohur. Vllasa, është studente e vitit të parë në Fakultetin e Arteve, Dega Solokëndim dhe shquhet si një ndër zërat më potentë të skenën muzkore në vend. Më datë 3 Qershor 2014, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Fundi". Balada është punuar nga produksioni Genton Studio, ndërkaq bashkëpunëtorët tjerë janë Video Art dhe kreatorja Dona Matoshi. Më datë 5 Nëntor 2016, Arjeta Vllasa publikon videoklipin "Si Dikur". Muzika e këngës u punua nga Shkumbi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Jorida Zaimaj

Lili

Gledis

Entela Ilirjani

Pegi Xhani

Zaide Misini

Liliana Kanina

Yllka Berisha

Emira Ademi

Tags: Arjeta Vllasa


Komente mbi këtë artist