Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Arjeta Vllasa - Nese Me Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/04/2013

2013-04-28T14:05:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Me Zemer" kënduar nga Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dikur shum kam knu houuu e tash po qaj,
Nuk di nga të shkoj houuu nga t'ia mbaj,
Vetëm pyt një nanë houuu prej ktij mundi,
Se veq ti mke mbet houuu shpresa e fundit.

Nëse me zemër oj zemër me ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher te duee.
Nëse me zemer oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.

Mend po dojn mem dal houuu prej mërzis,
Shpirti flak pom kallet houuu n'got te rakis,
Se veq ty tkam dasht houuu prej fillimit,
Ty zemër tkam pas houuu lot të gzimit.

Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.
Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.EJJ JASHAAAA...

Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.
Nëse me zemër oj zemër më ke dasht ti mue,
Aman pash besën pash jetën thuj niher të duee.Më Shumë Këngë Nga Arjeta Vllasa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet