TEKSTESHQIP

Arjeta Vllasa
Nanë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nanë" kënduar nga Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që ky krijim muzikor është prezantuar para audiencës i kompletuar artistikisht edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 18 Nëntor 2017.