Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Zhuta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
 • Vendlindja:
 • Strugë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arjeta Zhuta është një këngëtare e njohur. Arjeta Zhuta eshtë një këngëtare e mirënjohur shqiptare. Arjeta ishte pjesmarrëse ne audicionin e njohur POPSTAR të organizuar nga kanali televiziv gjerman, ProSieben ku edhe doli tek 5(pesë) vajzat më të mira të ketij audicioni. Prezentuese në televizionin e parë crossmedial në Zvicër “JOIZ”, mund të jetë profesioni i ardhshëm i Arjeta Zhutës. Ajo ka marrë pjesë në audicionin për përzgjedhjen e kandidatëve më të mirë për moderim në këtë mediu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mia Morina

Jasmina Sahiti

Xhuli

Kaltrina Molliqaj

Edita Abdieski

Deniza

Genta Koleci

Egzona Krasniqi

Florida Meshi

Arita Fejzullai

Tags: Arjeta Zhuta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet