Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjon Gjini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
Arjon Gjini është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Vani Rushiti

Edlir Begolli

Valter Beqo

Aurid Gjini

Vigan Sulejmani

Dastid Latifi

Vedat Lushtaku

Adis Ismaili

Faruk Banjska

Kledi Bahiti

Tags: Arjon Gjini, Arion Gjini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet