Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Gjyshinca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Arlind Gjyshinca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Arlind Gjyshinca ka studiuar në Fakultetin E Muzikës. Në Qershor 2002, Arlind Gjyshinca merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Plot Emocion". Në Dhjetor 2003, Arlind Gjyshinca merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Ylli Vogel Larte Ne Qiell". Në Nëntor 2008, Arlind Gjyshnica merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Jeta Ime". Më datë 13 Shtator 2011, Arlind Gjyshinca publikon videoklipin "Plot Dashuri", një këngë e punar nga kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arlind Gjyshinca, Arlind Gjyshnica

Komente 2