Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Lamaxhema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Arlind Lamaxhema është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2013, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Xhimi Ne Det". Në Dhjetor 2013, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Ylberi 2013 me këngën "Superstar". Në Janar 2014, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Shkruaj Për Kosovën". Në Korrik 2014, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Dua Rock". Në Nëntor 2014, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "O Ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Ajro

Art Hajredini

Vendi Gashi

Agon Goqi

Dario

Loni Haklaj

Abdyl Morina

Art Rushiti

Albion Rexhaj

Zeqir Kryeziu

Tags: Arlind Lamaxhema, Arlind Ramaxhema, Arlind Lamagjema


Komente mbi këtë artist