Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Rizahu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arlind Rizahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 28 Prill 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Falma Veq Nje Nate". Më datë 19 Qershor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Dashni Te Kam Pas". Më datë 27 Tetor 2017, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gabimtar". Më datë 8 Nëntor 2019, Arlind Rizahu publikon videoklipin "Gjynah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 15 Nëntor 2019, Arlind...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rbs

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Gentian Muska

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Ekrem Bislimi

Tags: Arlind Rizahu, Lindi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet