Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Tirona - Trendafili Thare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot nuk jemi si dikur
Ne vend te zemres kishe gur
Premtimet sdite ti mbash
Jo nuk me ke dasht
E ke harram dashurine
se asnje dite ti nuk ma ktheve
Me intriga e tradheti zemren ma theve

Si nje trendafil i thare
Ashtu dashnia jone
Ndjenjat shpirti eshte vrare
Si nje lule pa arome

Nje fotografi ne duar mbaj
Si nje kujtim se ca maraku
Me ka shpirti askush nuk e di
Ndoshta sot behesh pishman
Per dashnin qe ti ke humb
ti nje zemer e ke vrare qe te deshi shume

Si nje trendafil i thare
Ashtu dashnia jone
Ndjenjat shpirti eshte vrare
Si nje lule pa arome
Arlind Tirona
Publikimi: 08/07/2020
Teksti: Gers Alia


Arlind Tirona - Trendafili Thare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafili Thare".
3. Video është e këngës "Trendafili Thare", por nuk këndohet nga Arlind Tirona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0