Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gers Alia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
 • Emri i Vërtetë:
 • Jorges Alija
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Gers Alia është një autor këngësh i njohur. Emri Vertete eshte Jorges Alija dhe ka Lindur ne qytetin e Tiranes ne 1 Tetor 1993. E nisi karrieren ne Vitin 2010 duke krijuar Keng per veten e tij ne zhanerin Hip Hop e me pas ndaloj se beri kenge per veten dhe vazhdoj te shkruaj tekste kengesh per shum artista shqiptare dhe te diaspores. Sot numeron shum kenge te shkruara prej tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Tags: Gers Alia, Gersi Alia, Jorges Alija

Komente 1