TEKSTESHQIP

Arlinda Dragaj
Nënës Zahide Jashari
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nënës Zahide Jashari" kënduar nga Arlinda Dragaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nënës Zahide Jashari".
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që krijimi muzikor është paraqitur tek fansat i punuar me profesionalizëm edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 16 Shkurt 2024. Vija melodike dhe teksti është marrë përsipër nga Naim Gjoshi, teksa autor i orkestrimit është Fatos Canolli.