Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatos Canolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Fatos Canolli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Limqe

Anes Haxhaj

Syle Abazi

N-Ec A.K

Aurel Qirjo

Rono

Halil Ajrullahu

Demokrat Rrustemi

Abdylaqim Sadiku

Tags: Fatos Canolli


Komente mbi këtë artist