Arlinda Garuci
Arlinda Garuci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Vendlindja:
 • Shkodër Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri Shqipëri
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 21 Dhjetor 1984
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♐ Shigjetari

Biografia

BIOGRAFIA: Arlinda Garuci është një autore/publiciste e njohur. Ajo eshte nutricioniste dhe ka studiuar Erboristeri, Alimentazione në Itali, Master në "Shkencat e të ushqyerit dhe aplikim dietik" në Universitetin Sapienza, Romë. Ka punuar si nutricioniste për dieta individuale në një qëndër dobësimi në Milano. Pas këtyre eksperiencave të bukura në Itali, në Mars 2014, hap qendrën e dobësimit EQUILYBRA në Tiranë, për ti dhënë përgjigje çdo problemi në lidhje me mbipeshën, nënpeshën dhe modelimin e trupit....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një thënie »

Thënie nga Arlinda Garuci

Thënie

Shtyp foton për ta zmadhuar dhe rishtype për ta mbyllur.
 • 2021-08-04 11:33:52
  Dieta duhet të jetë si ai fustani perfekt që fsheh çdo defekt tonin dhe na bën të dukemi më të bukura.
   aforizma
 • 2021-08-04 11:22:36
  Kujdesi ndaj shëndetit, nuk duhet të vijë me vapën e të ikë me Gushtin.
   aforizma

Komente 0