Arma
Arma

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arma është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Nëntor 2019, Arma publikon videoklipin "S'ka Respekt", në bashkëpunim me Orgest Langën. Teksti i këngës u shkrua nga Arma. Më datë 16 Janar 2022, Arma publikon videoklipin "Genjeshtare". Teksti i këngës u shkrua nga Arma. Më datë 15 Janar 2023, Arma publikon videoklipin "Karma". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Arma....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0