A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armand Trebicka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  33
Armand Trebicka është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Muharrem Xhediku

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Ilir Livoreka

Sezgin Curi

Alban Male

Sokol Vulaj

Arti Rec

Fabian Asllani


Tags: Armand Trebicka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019