Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

D.A.P

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Armando Daka
BIOGRAFIA: D.A.P është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Janar 2017, D.A.P publikon videoklipin "Koha", në bashkëpunim me D.M. Më datë 23 Shkurt 2017, D.A.P publikon videoklipin "Per Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDedikim


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tonic

Djwron Don

Klik

Kamali

EKO

Ardi G'B

Dado

Problemi

Kacaki

Nitti


Tags: D.A.P, Armando Daka, Dap, D.A.P.

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet