Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armela

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Armela Hysi
BIOGRAFIA: Armela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Njëra ndër banoret më të përfolura të “Big Brother Albania 9”, Armela Hysi, ka debutuar tashmë edhe si këngëtare. Më datë 13 Qershor 2019, Armela publikon videoklipin "Thirrem". Teksti i këngës u shkrua nga Bleta Brovina. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin Armela vjen mjaft tërheqëse dhe me një performancë të zjarrtë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Samira

Neshi Cakolli

Jola

Taunita

Florida Dushku

Irida Pojani

Katrin

Ardita Begu

Jona

Lily N

Tags: Armela, Armela Hysi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet