Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Armela

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Armela Hysi
BIOGRAFIA: Armela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Njëra ndër banoret më të përfolura të “Big Brother Albania 9”, Armela Hysi, ka debutuar tashmë edhe si këngëtare. Më datë 13 Qershor 2019, Armela publikon videoklipin "Thirrem". Teksti i këngës u shkrua nga Bleta Brovina. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin Armela vjen mjaft tërheqëse dhe me një performancë të zjarrtë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Lily N

Jola

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Jona

Dea Strica


Tags: Armela, Armela Hysi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet