Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Armend Beqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 9 Nëntor 2018, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Qomarun". Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Enterta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Hajdini

Orhan Mustafa

Avni Deliu

Abdullah Shaqiri

Enis Xhaferi

Lavdrim Rexhepi

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Afrim Haziri

Avni Nebiu

Tags: Armend Beqiri


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet