Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Shko

Unë kam besuar fort,
Unë ende po besoj
E të kjo qe po ndodhë, një ditë do të kalojë.
Por kam gabuar fort, vitet kaluan kot dhe ende nuk besoj gabimet nuk i shoh
Dhe më duket se stë njoh, ti largohesh unë shikoj,
Shko nëse mendon se do t’jetë më mirë
Shko dhe mos harro do të jetë vshtirë
Se ndërmjet nesh është mbyllur derë
E ti e vetmja e deshe këtë,
Shko, nuk më duhesh

Unë kam besuar fort,
Unë ende po besoj
E të kjo qe po ndodhë, një ditë do të kalojë.
Por kam gabuar fort, vitet kaluan kot dhe ende nuk besoj gabimet nuk i shoh
Dhe më duket se stë njoh, ti largohesh unë shikoj,
Shko nëse mendon se do t’jetë më mirë
Shko dhe mos harro do të jetë vshtirë
Se ndërmjet nesh është mbyllur derë
E ti e vetmja e deshe këtë,
Shko, nuk më duhesh.


Ky tekst u dërgua nga Sara Shehu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Armend Regjepagiqi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:


Komente 0