Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Qëndresa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nganjehere mengjesi i bukur me djell
nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron merzin
syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje
kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri
Zot nese ka nese ka drejtsi
nganjehere njeriu si qelik i fort
vdekje pas vdekje shikon
burgje e mergime perjeton
asnjeqast plaget sja sheroon

nganjehere njeriu ska qare lufton mos ti mbyllet dera o gjaku mos ti shuhet yllin mbrojtes gjdo njeri e kerkon
Qendresaaaaaaaa Qendresaaaa aa a
nganjhere njeriu si dreqi fort
dashurin e jetes ne sy shikon
dhe sbeson nuk eshte e njejt
zemra ku mbet dashurija ku tretii
Qendresaaaaa

2X
Nganjehere mengjesi plot me djell nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron n'errsir syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri zot nese ka nese ka drejtsi

2x
nganjehere njeriu ska qare lufton mos ti mbyllet dera o gjaku mos ti shuhet yllin mbrojtes gjdo njeri e kerkon
Qendresaaaaaaaa Qendresaaaa aa a

Nganjehere mengjesi plot me djell nje pasdite te zymt e sjell
fluturim i lir mbaron n'errsir syt sa i qel e i mshel
dje krejt boten sot asgje kujt i kemi borgj andaj
a smerituam ardhmeri zot nese ka nese ka drejtsi


Ky tekst u dërgua nga Pepi Nokaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Armend Regjepagiqi - Qëndresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qëndresa".
3. Video është e këngës "Qëndresa", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:


Komente 0