Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Une Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

une besoj ne miresi
drejtesi e ndershmeri
besnikeri e lumturi
une besoj ne mrekulli.

kur me duket se me shkelin
jam rrezuar jam molis
une besoj n´jastekun tend
ne kafshate te dahsurise.
dashuri e perjetshme
dashuri e pavdekshme
une besoooooooj
une besoj ne fatin tim
n´kengen time si sherim
une besoooo-oooooj2x

kur me duket ska shpetim
skam me ke dhembjen ta ndaj
thuaj te dua dhe beso
me shpetojn ato 2 fjale.

nuk eshte rende falja t´kerkohet
as i keqi te pendohet
do ta gjeje qetesine besoj
kur urrejtjen e harroj

qeles i lumturise shumohet
gjer ne vdekje eshte nder t´luftohet
nuk kursejm t´verteten pres
e mira jeton dhe e keqja vdes.

sa shkelqen margaritari
para se t´fundosesh n´det
une besoj e vlen kur pret
arsye ka edhe per nje jete.
n´dashurine e perjetshme
n´dashurine e pavdekshme
une besoj 2x
une besoj njeriu ndrrohet
dhe se fati meritohet
une besoooooooj 2x
bukuri rini shqiptare
menquri kosovare
n´buken tone n´prishtinen time
une besoj qe besa ime
ne flijimin e mergimtarit
bujarine e fshatarit
babe e djale ne perendi
une besoj ne njeri
une besoj

n´dashurine e perjetshme
n´dashurine e pavdekshme
une besoooooj
besoj ne endrra gjera t´reja
se pas dimrit vjen pranvera
une besoj

Ky tekst u dërgua nga Blerta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 13/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:


Komente 0


Armend Regjepagiqi - Une Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Besoj".
3. Video është e këngës "Une Besoj", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.