A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armend Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Armend Shabani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2004, Armend Shabani merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Qershor 2006, Armend Shabani merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "As Po As Jo". Në Dhjetor 2009, Mirsa Kerceli & Armend Shabani marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "I, E Dashuruar". Më datë 5 Maj 2016, Armend Shabani publikon videoklipin "Kurorezim I Dashurise". Më datë 29 Shtator 2017, Armend Shabani publikon videoklipin "Une Te Dua". Më datë 18 Tetor 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mark Gojani

Kujtim Ibrahimi

Ismet Aloshi

Dardan Aliu

Valon Rama

Fikret Bislimi

Hysni Zeqiri

Papushi

Eki

Driton Sopa


Tags: Armend Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019