TEKSTESHQIP

Armend Shala
Jam Djal Trim Dai
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Djal Trim Dai" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.