TEKSTESHQIP

Armend Shala
Thuaj Po A Jo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thuaj Po A Jo" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj materiali muzikor ka ardhur tek shikuesit i realizuar me shije me një klip muzikor, i cili u publikua më 29 Qershor 2019. Producenti audio i këngës është Burim Krasniqi.