TEKSTESHQIP

Armend Shala
Thuaj Po A Jo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thuaj Po A Jo" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 29 Qershor 2019, Armend Shala publikon videoklipin "Thuaj Po A Jo". Produksioni audio u realizua nga Burim Krasniqi.