A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burim Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

Burim Krasniqi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Besnik Zikolli

Stivart Cela

Skender Doshlani

Hekuran Prenaj

Stash

Qazim Kryeziu

Leonard Canhasi

Rrahman Kryeziu

Drinor Zymberi

Xhavit Ujkani


Tags: Burim Krasniqi, Ethnomusic

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019