TEKSTESHQIP

Armend Shala
Pse M'kërkon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse M'kërkon" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti është një krijim nga Hasan Brahaj, teksa kënga vjen me arranzhim në bashkëpunim nga EthnoMusic.