Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Armend Sherifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Armend Sherifi është një këngëtar i njohur. Armendi lindi qytetin e Podujevës, por jeton dhe vepron ne Prishtinë. Ai si femij ka kenduar ne shkolla muziken e kishte pasion. Tani qe disa vite fokusuar me shume ne muzike live neper ahengje te ndryshme familjare. Ne vitin 2010 profesionalisht realizoi kengen "Lutjet e natës", Muzika: Nexhat Macula, Teksti: Lulzana Pajaziti (poete e re kosovare), Orkestrimi: Dj cimi. Kjo kenge eshte mirpritur mire nga te gjithe fasnat dhe e nxiti qe te vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareI Verber Pa Ty (2014)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jakupi

Shkumbin Tafilaj

Flori Çoçaj

Demush Malaj

Krayzie Xia

Bajram Jakaj

Muaad

Besart Halimi

Napoleon

Burim Hoxha

Tags: Armend Sherifi, Meni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet