Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Armial është një grup artistësh. Armend Verbovci eshte nje nder antaret e grupit Armial. U lind ne fshatin Barilev ku dhe jeton dhe eshte 18 vjeqar . Milot Raqi eshte njeri nder antaret e grupit Armial. U lind me 13 Tetor 1988 ne Prishtine. Eshte student ne fakultetin juriduk ne Universitetitin e Prishtines. Alban eshte njeri nder antaret e grupit Armial. Emri i grupit Armial u krijua duke bashkuar inicialet e para te tre anetareve te grupit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lil G's

Okupatorat

Raiders

Te Tjeret

P.E.Z

West

Down Town

Dpk

Pozitiv Records

Bloody Gangstaz Family


Tags: Armial

Krijo Një Kartolinë