Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armial
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Armial është grup artistësh. Armend Verbovci eshte nje nder antaret e grupit Armial. U lind ne fshatin Barilev ku dhe jeton dhe eshte 18 vjeqar .
Milot Raqi eshte njeri nder antaret e grupit Armial. U lind me 13 Tetor 1988 ne Prishtine. Eshte student ne fakultetin juriduk ne Universitetitin e Prishtines.
Alban eshte njeri nder antaret e grupit Armial.
Emri i grupit Armial u krijua duke bashkuar inicialet e para te tre anetareve te grupit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0