Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Armond Zogaj (Mondi)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Armond Zogaj
BIOGRAFIA: Armond Zogaj (Mondi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Shtator 2019, Mondi publikon videoklipin "R.R"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Slitta

Dora

Uki

Ralien

Albo 06

Underground Mc

Natra

The Rose

Floriant Salihu (Flow)

Tags: Armond Zogaj, Mondi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet