Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arnis Telaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arnis Telaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 29 Dhjetor 2018, Arnis Telaku publikon videoklipin "Nuk Pranojm"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidan Gashi

Burim Muciqi

Durim Jetishi

Mergim Kurroshi

Labinot Ademi

Rexh Cenaj

Egzon Berisha

Visar Rama

Veton Mushkolaj

Elion Krasniqi

Tags: Arnis Telaku, Pro Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet