A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Arnon - Te Molla  (Feat. Killua & Jonisa Lako)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  87

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2018

2018-08-03T18:00:11

Featuring

Killua

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19
Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla

x2

[INSTRUMENTAL DROP]

Ajshe ama mollen si, Eva Adamit
Mekatin po ta shof mshefun, posht fustanit
Une t'du shum, pasha, kryt e mamit
Po mos mshti me kcy tango me djallin
A je Ajshe a Eve?
Une u lodha tu t njeke
Ti si gjarper tu mu fsheh
Un me helm isha deh
Ajshe..

Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla

x2

[INSTRUMENTAL DROP]

Ku ke ti moj Ajshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla
Ti te molla shkojshe, moj te molla,
aman, te molla
aman, te molla

[INSTRUMENTAL DROP]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019