Killua
Killua

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Killua është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Dhjetor 2017, Killua publikon videoklipin "Ndjenja Blu". Më datë 23 Shkurt 2018, Killua publikon videoklipin "Llastic". Më datë 16 Qershor 2018, Sheila Haxhiraj publikon videoklipin "Hajde Dalim", në bashkëpunim me Killua. Muzika e këngës u punua nga Sheila Haxhiraj, Killua, Liberian Selimi, teksti u shkrua nga Killua, Sheila Haxhiraj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Tull Production. Më datë 3 Gusht 2018, Arnon publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0