Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arrita Dhe Tuana Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arrita Dhe Tuana Hoti është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 4 Korrik 2019, Arrita & Tuana Hoti publikojnë videoklipin "Notat Muzikore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erlini Dhe Ervini

Laura Dhe Bleona Hashani

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Koela Dhe Eldi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Eduard Dhe Bleard

Ela Dhe Bora

Vellezrit Kuqi

Jon Dhe Janina Dardhishta


Tags: Arrita Hoti, Tuana Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet