Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arsa Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  39
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Arsa Dervishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Arsa eshte ne shkollen "Kelmend Rizvanolli" ne Gjakove eshte inteligjente dhe e zgjuar. Perveq anes artistike ajo e ka talent shkrimin e poezive ku ka marr pjese ne karvane te ndryshme poezish ne shkollat ne Gjakove, eshte shume shume aktive. Ka fituar shpeshhere neper TopListat e kengeve per femije ne televizionet nacionale te Kosoves. Në vitin 2016, Arsa Dervishi merr pjesë në Lyra Fest 2016 me këngën e saj të parë "Violina Dhe Bilbili", ku ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatlinda Leku

Janina Mustafa

Anisa Hoda

Blinera Jashanica

Eanda Nishevci

Lorena Shala

Stina Shala

Vesa Hamdiu

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani


Tags: Arsa Dervishi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet