A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arselinda Sheqeri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Shkodër
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arselinda Sheqeri is a singer of Pop music. Nisja e saj në muzikë ka filluar tek “Bilbilat e Vegjël të Shkodrës”. Ajo ka qenë pjesë e korit të festivalit të 50 të Shkodrës. Në vitin 2016, Arselinda Sheqeri merr pjesë në Gjeniu I Vogel 7. Në vitin 2017, Arselinda merr çmimin e dyte në “Prishtina Kids Fest”, duke përfaqësuar Shqipërinë. Në Tetor 2018, Arselinda merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Ndjese", me tekst nga Fifi (Filloreta Raci), orkestrim: Apollo (Jurgen Tufa) dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eli Qorri

Aurora Zeka

Ardita Begu

Brikey

Keisi

Valëza Zogaj

Elma

Biondina Latifi

Enna

Verona Berisha


Tags: Arselinda Sheqeri, Arselinda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019