Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arselinda Sheqeri
  • Vendlindja:
  • Shkodër
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Maj 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Arselinda Sheqeri është këngëtare. Nisja e saj në muzikë ka filluar tek “Bilbilat e Vegjël të Shkodrës”. Ajo ka qenë pjesë e korit të festivalit të 50 të Shkodrës.

Në vitin 2016, Arselinda Sheqeri merr pjesë në Gjeniu I Vogel 7.

Në vitin 2017, Arselinda merr çmimin e dyte në “Prishtina Kids Fest”, duke përfaqësuar Shqipërinë.

Në Tetor 2018, Arselinda merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Ndjese", me tekst nga Fifi (Filloreta Raci), orkestrim: Apollo (Jurgen Tufa) dhe prod. nga MaxProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera



Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet